Programa


Spalio 27 d. 19:00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė (Vilniaus g. 30, Vilnius)

FACE 2 FACE
Paweł Janas – akordeonas / melodika
Bartosz Kołsut – akordeonas / bandoneonas
Ar norite išgirsti Johno Williamso „Žvaigždžių karų“ maršą, Stingo „Englishman in New York”, Ennio Morricones „Cinema Paradiso”, Michael Jackson, Stevie Wonder populiariausias dainas ar AC/DC? O gal norite išgirsti įspūdingai atliekamą Antonio Vivaldi „Žiemą“ iš ciklo „Keturi metų laikai“? Visai tai ir dar daugiau staigmenų, kurių nesitikėtumėte išgirsti tokiame koncerte! Face2face moka stebinti! Spalio 27 dieną 19 valandą šv. Kotrynos bažnyčioje laukia ypatingas renginys!

 


Lapkričio 3 d. 18:00 val.
LMTA Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
KONCERTAS NEMOKAMAS!

Amalgalis Duo / Lenkija
Akordeonų duetas

Koncerte skambės specialiai ansambliui sukurti opusai akordeonų duetui, tarp kurių ir pirmą kartą atliekama premjera – Leszeko Kolodziejskio „Running on the street”. Pasauliui švenčiant Astor Piazzollos 100-metį, duetas taip pat į programą įtraukė dvi šio tango nuevo žanro pradininko pjeses.

 

 


Lapkričio 10 d. 18:00 val.
LMTA J.Karoso salė (Gedimino pr. 42)
KONCERTAS NEMOKAMAS!

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Akordeono katedros solistai.

Talentingiausiu LMTA solistų pasirodymai.
Programoje akademinė klasikinė, moderni, originali muzika akordeonui solo.

 


Lapkričio 11 d. 19:00 val.
Energetikos ir technikos muziejus (Rinktinės g. 2, Vilnius)
KONCERTAS NEMOKAMAS!

„Sounds of feeling“

Aidas Kvetkauskas, Tautvydas Malūkas, Gytis Kaušius.

Pasinerkite į įkvepiantį garsų pasaulį ir išgirskite muziką, kuri išlaisvina. Muziką, kurioje gilūs džiazo garsai ir ritmas susijungia su lyriškumu apipintais POP muzikos posūkiais. Michael Jackson – „BAD“ versija trims akordeonams pažadins ambicijas ir geidžiamiausius troškimus, o jautri, įtraukianti Junchi Deng‘o muzikinė harmonija kūrinyje „Sail“ nukels į grėsmingos jūros pažintį šalto rytmečio laiku.

 


Lapkričio 12 d. 18:00 val.
LMTA Didžioji salė (Gedimino pr. 42)
KONCERTAS NEMOKAMAS!

Danijos karališkosios muzikos akademijos Prof. Geir Draugsvoll akordeono klasės bei LMTA Prof. Raimondo Sviackevičiaus studentai.

Programoje klasikinė, moderni muzika bei transkripcijos.

 


Lapkričio 13 d. 19:00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė (Vilniaus g. 30, Vilnius)

„ImproDialogai“
Andrius Balachovičius (akordeonas)
Vytautas Labutis (saksofonas)
Prancūziška muzika, chanson, mussette, django, džiazas.

Nuo populiariojo Tango iki originalių saksofono improvizacijų, svaiginančių akordeono pasažų. Tikra atgaiva ir malonumas gero džiazo mylėtojams.
Akordeonininkas Andrius Balachovičius ir saksofonininkas Vytautas Labutis puikiai žinomi tiek džiazo, tiek pramoginės muzikos gerbėjams, kurių muzikinis dialogas bus kupinas netikėtumų ir gerų emocijų. Beribė profesionali improvizacija persipynusi su pramogine variete stilistika – gero vakaro garantas.

Bilietai – SPAUSTI

 


Lapkričio 17 d. 19:00 val.
Energetikos ir technikos muziejus (Rinktinės g. 2, Vilnius)
KONCERTAS NEMOKAMAS!

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Akordeono katedros ansambliai.

Programoje akademinė klasikinė, pramoginė, moderni, originali muzika akordeonų ansambliams.

 


Lapkričio 19 d. 19:00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salė (Vilniaus g. 30, Vilnius)

“Mediterranean Tales”

Gianni Iorio (bandoneonas)
Pasquale Stafano (fortepijonas)

Po kelerių metų pertraukos su nauja programa „Mediterranean Tales“, į festivalio sceną grįžta klausytojų pamėgtas bandoneono ir fortepijono duetas. Ansamblio įkvėpimo šaltinis – paslaptingas ir viliojantas Viduržemio jūros kraštas ir temperamentingas pietietiškas kraujas. Italai, bandoneono meistras Gianni Iorio bei pianistas Pasquale Stafano, duetu tapo dar prieš dvidešimtmetį, siekdami įprasminti savo kūrybines idėjas platesniuose kontekstuose. Solidi klasikinės muzikos patirtis ir beribis atlikėjų kūrybiškumas leidžia subtiliai pateikti savitas autorines aranžuotes, pasitelkiant transformuotus klasikinės Europos muzikos elementus. Sulig kiekvienu atliekamu kūriniu muzikantai perkelia klausytoją iš realybės į vizijų ir aistros pasaulį, kuriame viso labo dviem instrumentais sukuria beribį garsų, spalvų ir jausmų žaismą. Išskirtinis ansamblio bruožas – jausmingas ir lyriškumu dvelkiantis garsas bei improvizacija, kiekvieną pasirodymą nudažanti naujomis spalvomis.

Bilietai – SPAUSTI: